Archiwa kategorii: Dbam o zdrowie

Jak samemu wyleczyć kręgosłup

Jak wyleczyć kręgosłup oto jest pytanie, które nurtuje wiele osób.

Jak samemu wyleczyć kręgosłup, czy to w ogóle jest możliwe? Poprzednio w Dbam o zdrowie powiedzieliśmy sobie o cudownym działaniu Vita Biosy, a dzisiaj powiemy o tym w jaki sposób możemy wyleczyć kręgosłup (sami)! Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy można wyleczyć kręgosłup, a już o tym jak to zrobić, to rzadko kto wie. Bo, czy Ty na przykład wiesz jak wyleczyć kręgosłup?

jak-wyleczyć-kręgosłupcztery lata temu ja też chciałem koniecznie dowiedzieć się jak wyleczyć kręgosłup (a ponieważ chciałem tego NAPRAWDĘ, to skutecznie wyleczyłem swój kręgosłup).

Dlatego z przyjemnością podzielę się z Tobą tą wiedzą, abyś i Ty mógł sobie i swoim najbliższym pomóc i abyś wiedział już jak wyleczyć kręgosłup. Moja historia o tym, w jaki sposób dowiedziałem się jak wyleczyć kręgosłup (PODOBNO NIEMOŻLIWE!!!) zaczęła się jakieś 4 lata temu (miałem wówczas niecałe 50 lat), kiedy to odezwał się u mnie (zresztą zupełnie niespodziewanie) ból kręgosłupa najpierw w jego górnej części. 

Dlatego teraz postanowiłem o tym jak wyleczyć kręgosłup napisać na łamach serwisu Dbam o Zdrowie, aby pomóc wszystkim, którzy również przez to przechodzą.  Czytaj dalej

Vita Biosa cudowny lek

Vita Biosa cudowny lek oparty na mikroorganizmach?

Vita Biosa to pierwszy na świecie Eliksir Zdrowia i Młodości oparty na bazie żywych mikroorganizmów!

I dlatego teraz przedstawimy go w serwisie Dbam o Zdrowie, aby od razu każdy mógł vita-biosadowiedzieć się co to jest Vita Biosa.

W najprostszym skrócie mówiąc jest to rodzaj suplementu diety, ale to nie jest zwykły suplement, bo działa głównie w oparciu o żywe mikroorganizmy!

A teraz VITA BIOSA jest już dostępna w Polsce!

Preparat Vita Biosa należy do grupy efektywnych mikroorganizmów i powinien stosować go każdy, kto pragnie oczyścić i odmłodzić swój organizm oraz przywrócić równowagę flory bakteryjnej, bo jest to podstawa naszego zdrowego organizmu…
Czytaj dalej

Efektywne mikroorganizmy

Efektywne mikroorganizmy (EM-y) są już dostępne na naszym rynku!

Jeśli jeszcze nie wiesz co to są efektywne mikroorganizmy, to tutaj się tego dowiesz.

Efektywne-MikroorganizmyPonieważ w nawiązaniu do artykułu: dbam o zdrowie uważam, że każdy powinien wiedzieć co to są efektywne mikroorganizmy chociażby tylko z uwagi na to, aby zadbać o swoje zdrowie, to przybliżę teraz nieco temat efektywnych mikroorganizmów.

Hmm … efektywny mikroorganizm – brzmi trochę dziwnie, prawda?

Ale to właśnie są takie mikroorganizmy, które działają bardzo efektywnie.

Efektywne mikroorganizmy i ich technologia zostały zapoczątkowane w Japonii na początku lat 80-tych.
Czytaj dalej

Jak schudnąć i dbać o swoje ciało

Jak schudnąć i dbać o swoje ciało

W artykule dlaczego dbam o zdrowie obiecaliśmy przepisy na wszelkiego rodzaju dolegliwości – 7 minutowy trening to jeden z takich przepisów.

7-minutowy-treningMożesz schudnąć bez efektu jojo! Ale możesz też rozwijać swoją masę mięśniową przez 7 minut i w dodatku tylko co drugi dzień.

A to wszystko sprawi 7 minutowy trening trzy razy w tygodniu.
Może to powtórzę, bo to ważne – tylko 7 minut i tylko 3 razy w tygodniu!

Czytaj dalej

Dlaczego dbam o zdrowie

Dlaczego dbam o zdrowie i dlaczego powstał ten blog

Przewodnie motto tego bloga, to DBAM O ZDROWIE W KAŻDYM WIEKU, a tutaj w 7 minutowym treningu możesz zadbać o nie od zaraz.

Bowiem każdy powinien dbać o zdrowie, choć nie każdy z pewnością, tak do końca zdaje sobie z tego sprawę, a wielu wprost to lekceważy.

dbam o zdrowiePrzeważnie dopiero wówczas, gdy zaczyna nam szwankować my zaczynamy się nim interesować, co i tak nie oznacza, że od razu o nie dbać.

Bo przecież na początku zwracamy, co najwyżej uwagę na pierwsze objawy jakichś dolegliwości, by później zacząć przyglądać im się bliżej. Ale to dopiero później. A wówczas często niestety jest już za późno!

Czytaj dalej